Поділіться рецептом з друзями :-)

Про мене


Доброго ранку, дня, вечора, а може й ночі (іноді кулінарна муза приходить і вночі) :-) Дуже рада, що ви завітали на мій кулінарний блог. Я - Ірина, основна моя професія - щаслива мама і дружина, коли випадає вільна хвилинка обожнюю експериментувати на кухні, а в ролі ''піддослідного кролика'' з радістю виступає мій чоловік Роберто.  Любов до кулінарії в мене з'явилась зовсім не зразу :-)  Жила я собі спокійно в своєму рідному Тернополі, закінчила факультет іноземних мов, поринула з головою в науку і працювала викладачем англійської мови в педуніверситеті. Про те, щоб щось готувати навіть не думала і всі мої кулінарні шедеври зводились до картопляного пюре і чаю :-) Але життя таке непередбачуване і це прекрасно! Ніколи не знаєш, який сюрприз тебе чекає :-) Моїм неочікуваним сюрпризом було випадкове знайомство з італійцем Роберто. Після одруження переїхала я до Риму і ... не знала чим мені зайнятись, поки чоловік на роботі. Італійці, мушу сказати, великі гурме і чудесні кулінари. Деякі чоловіки тут готують навіть краще за жінок! Чи то італійська пристрасть до їжі (яка тут просто - таки витає в повітрі), чи бажання приємно вразити чоловіка чимось смачненьким відкрили в мені прихованого кулінара :-) Я, несподівано для самої себе, почала з ентузіазмом готувати.  А чоловік мені завжди подає якісь цікаві ідеї. Згодом мою особисту команду дегустаторів поповнив наш синочок Алессіо (дегустатор він дуууже вибагливий). Оскільки сім'я в нас інтернаціональна, готуємо ми і українські, і італійські страви. А ще, дуже любимо відкривати для себе смаки і страви інших країн. 

Мої дегустатори


Ласкаво просимо до нашої італо - української кухні. Радо поділимось з вами нашими кулінарними пригодами, експериментами і рецептами. Якщо виникають якісь запитання чи зауваження, пишіть на адресу irahudyma@gmail.com або залишайте коментарі в блозі http://holubzi.blogspot.it/ Також мене можна знайти в групах: Facebook, Однокласники і VK. Із задоволенням всім відповім :-) Дякую, що нас читаєте!

4 коментарі:

 1. Вітаю Вас, Ірино! Випадково, а можливо й ні, потрапила на Ваш блог. Переглянула кілька рецептів, і, скажу відверто, не стільки вони мене зацікавили, як опис виконання робіт. Я захопилася читанням текстів. Мене вразив підбір слів, грамотність, легкість у сприйнятті того, що Ви хотіли донести до читача. Цілком очевидно, що Ви все робите з любов’ю та натхненням. Тому у мене виникло бажання разом із Вами поринути в кулінарні пригоди та експерименти.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!!!! Мені надзвичайно приємно читати Ваші слова :-) Так гарно,коли читачам подобається те, що дійсно пишеш з натхненням. Дуже рада бачити нових відвідувачів і тих, що кожного разу повертаються до моєї ''віртуальної'' кухні. З задоволенням буду далі ділитись своїми кулінарними експериментами :-)))))

   Видалити
  2. Рада,що натрапила на Ваші смачні дописи,пані Ірино! Люблю французьку кухню, а у Вас познайомлюся ближче з італійською! А такі рецепти. як " бабусині, тети і т.д., я просто обожнюю!!!

   Видалити
  3. :-))))) дякую,що читаєте!

   Видалити