![рецепт печива масляного шприц прес печиво рецепт](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEid4JsKhn7n4Lt74quGMvpAlVwAYK4BC5rQiX52ilgZqYDJTiCnSgORIaervLwXGcUO2KzJrsJV_BCuGfEF1bjymjqwXsKgGWTjoCUNrA6LYCRFlSb5Emcar0ujChUcnpRVHURo-2askHA/w640-h480/sparabiscotti+%25282%2529.jpg)
Знаєте, я собі купила вже другий пістолет! Боронь Боже, не подумайте чогось неладного :-) Я про пістолет для печива, ну або шприц прес, як його ще називають. Купила ще один, щоб мати ще більше різних насадок. От кожен раз, як печу з дітьми печиво "з пістолета" (а така подія в нас раз - два на тиждень точно відбувається), то завжди кажу, що лиш справжній геній міг винайти таке корисно - геніальне кухонне "причандалля"! Тісто якимось дивним дивом через ті насадки набирає неперевершених форм і перетворюється на витвір мистецтва, і то без перебільшень. Готове таке печиво в жодному магазині не знайдете (за формою легко, а от за смаком то хіба лиш елітні пекарні таку смакоту продають). Але навіщо ходити і десь шукати, якщо можна створити диво своїми руками :-) То ж надзвичайно легко, а якщо покличете на допомогу ще й маленькі рученятка ваших діток, то зможете легко претендувати на преше місце в "печивопекарському" конкурсі. Можете змінювати смак печива замінивши ванілін на лимонну цедру, або ж надібрати 20г борошна і замінити їх такою ж кількістю какао. Останній раз я до тіста додала ще 1 ч.л. суміші для пряників, така ароматна смакота вийшла!
Лиш візьміть до уваги: печиво слід видавлювати прямо на деко, ніякого паперу і силіконових ковриків! Замісили тісто, начинили ним шприц, натиснули на нього два рази і маєте повне деко солодкого щастя :-)
Ось фото моєї "кондитерської зброї" :-)
Для печива потрібно:
- 250г борошна
- 150г масла
- 75г цукрової пудри
- 25г картопляного крохмалю
- 1 яйце
- ванілін
Перемішайте вінчиком або виделкою яйце з пудрою (не потрібно сильно збивати, лиш перемішати до однорідності)
Додайте масло кімнатної температури і ванілін
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFcExa-P62I8CGw_jyBn38MMDBmjxt6_u-EA7iSw2Txy81Kspb286UIoU-TOuZSAmYO59x1dkMQTzMq_1Ic_knQA4wsrOOE_3MROTkUQ2jUPRPesoQ5Z1iPYmzoMeghCadRQEY0nth2ic/s400/2.jpg)
Збийте усе міксером або просто гарно перемішайте ложкою (не лякайтесь грудочок і неоднорідності, під час замішування вони зникнуть)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjN0zjbYxfcyUTza4fVVx4cx9y5JpLUzu4nncSCazk7oPnx-08QIVSnscG1h4Zc7BA8TzwaKhTKmuis0vvts0oQJUp5GRBR-Pr3ibRcfkkH4OotRFoeG-xcM3bEziCBtTXSquNvxTwoahk/s400/3.jpg)
Залишилось досипати борошно з крохмалем. Замісіть однорідне тісто (рецепт зручний тим, що тісто не потрібно залишати постояти в холодильнику, його слід використовувати відразу)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqcy9-XnD2HFDbFyTYDi2VJFilT9DUebnaS0r2fhhegAwSwMnaD8mn5p-kzIQdvQOfe7LBDl3zkN8Dg2CcHja_TKxQjx6HufH5SSgPaZ8gtVl07nJpJlPUuV1Aw8VCPTOmj4b67y3sFtU/s400/4.jpg)
Відразу "начиніть" тістом шприц прес і витискайте печенька на деко (деко потрібно легенько змастити маслом а можна і взагалі на сухе деко витискати, в жодному разі не застеляйте його пекарським папером чи силіконовим ковриком, витискайте печиво прямо на деко, я завжди роблю два натиски на шприц, щоб печенька були середньої величини)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_UfRJbq9SRRFRXFo4kfUEONfISXNitk_sRP_9SUl-WEgNMRlrrpsrmUvvP_E9yUZJGFk5-WKI0DKhXImXNtDMbeOk4LAkytEU1MxJphuSvi2tNcffBjax2f5dfcpdD3mUc-iW02gCk2g/s400/5.jpg)
Випікайте 15-20хв при 180С (духовку попередньо гарно нагрійте). Готове печиво має ледь підрум'янитись лиш по краєчках
Дописати коментар