Поділіться рецептом :-)

пʼятницю, 27 січня 2017 р.

Бананові чіпси в сушарці (Banana chips)

бананові чіпси в сушарці рецепт

Читайте цей рецепт також на нашому новому сайті 🠞 www.thesaporito.com 💗
Всі діти (та й дорослі) люблять ''похрустіти'' чіпсами. Моя дитина взагалі, якби могла, то тільки ними й харчувалась би! От і довелось мені шукати здорову заміну нездоровим снекам. Спочатку ми купували готові бананові чіпси в магазині, а коли на нашій кухні оселилось таке чудо техніки, як сушарка для овочів і фруктів, ми почали робити домашні бананові чіпси (домашні не тільки коштують значно менше, а й набагато корисніші і безпечніші - ви завжди знаєте, з чого і як вони приготовані). Готую відразу велику порцію, а потім зберігаємо корисні хрустики в герметичному лоточку. Дитина з радістю ними ласує, а ще ми їх додаємо до вівсянки і домашнього йогурту :-) Ну а готувати їх взагалі більш, ніж легко!

Для домашніх бананових чіпсів потрібно:
Читайте цей рецепт також на нашому новому сайті 🠞 www.thesaporito.com 💗

 • добре достиглі банани
 • сушарка для овочів і фруктів


Банани поріжте тонкими кружальцями


Викладіть їх в сушарку в один шар


Наставте температуру 60С і забудьте про чіпси на 6-10 годин: кількість необхідних годин залежить від вологості повітря в квартирі. (Я переважно готую бананові чіпси вночі - вмикаю сушарку і залишаю працювати, поки ми спимо, а на ранок смакота готова). Спочатку я боялась рахунку за світло, але на диво сушарка виявилась дуже економною і майже не споживає електроенергію


Готові чіпси будуть мати ось такий вигляд :-) Тільки не пересушіть, щоб потім не довелось йти до стоматолога (занадто сухі банани досить тверді). Покладіть смакоту в герметичний контейнер чи банку і їжте на здоров'я! Дякую, що завітали :-)

2 коментарі

 1. А можете ще поділитись як використовуєте сушарку ? Які овочі, фрукти і т. п.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На сайті ще є рецепт домашніх бульйонних кубиків, чкі я готую в сушарці :-)

   ВидалитиМи в Instagram

© Італійські голубці. Design by FCD.